Teknoloji

The Elder Scrolls V: Skyrim, Yol İzleme İle Daha İlgi Çekici Görünüyor

 
Bethesda tarafından oyunculara sunulan açık dünya aksiyon rol yapma oyunu The Elder Scrolls V: Skyrim için yeni bir Yol İzleme modu geliştirildi. Bu mod ile hem oyunun görünümü daha çekici hale geldi hem de ışıklandırmalarla birlikte önemli ölçüde değiştirildi.
 
Skyrim, Path Tracing ile tamamen yenilendi
 
 
 
Daha gelişmiş aydınlatmayı bizlere aktaran Path Tracing, birçok oyunun ortamını ve görünümünü değiştirerek oyunu daha ilgi çekici hale getiriyor. Pascal Gilcher tarafından geliştirilen bu mod sayesinde Skyirm’in ortamlarının ne gibi değişiklikler geçirdiğini görebiliyor ve bizlere yenilenmiş bir oyun hissi aktarıyor.
 
Yayınlanan görsel üzerinden oyunun nasıl bir yapıya sahip olduğunu ve ne tür değişikliklerin geldiğini görebiliyoruz. Görselde de görebileceğiniz gibi daha uygun aydınlatma ve gölge efektleri var. Bu özelliklerle birlikte ortamlar daha net bir şekilde ortaya çıkıyor.
 
Pascal Gilcher, modun şu anda geliştirme aşamasında olduğunu ve gelecekte oyunculara sunmayı hedeflediğini vurguluyor. Ancak şu anda mod için rastgele bir zaman vurgusu yok.
 
The Elder Scrolls V: Skyrim – Yol İzleme fragmanı
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu